۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد
گزارش کار

گزارش کار مرکز آموزش مداوم:
1.    پیگیری تمام امور مربوط به آموزش مداوم و دریافت راهنمایی های لازم از کارشناسان وزارت و بعضی دانشگاهها
2.    مکاتبه با معاونت های درمان و بهداشت و همینطور اداره امور آزمایشگاهها جهت اعلام دوره های آموزشی مورد نیاز تا در صورت تایید عنوان مطروحه از طرف وزارت بهداشت، هماهنگی های لازم برای اجرای برنامه پیشنهادی به عمل بیاید.
3.    شرکت فعال در وبینار دبیران آموزش مداوم
4.    ارتباط مستمر با شرکت نیوشا (شرکت پیشتیبان برنامه های آموزش مداوم)، جهت فعال سازی سیستم پیام رسانی آموزش مداوم دانشکده علوم پزشکی خوی
5.    پیگیری های مکرر از کارشناسان آموزش مداوم وزارت بهداشت، جهت ارائه مجوز صدور گواهی برای مرکز خوی
6.    تعیین اعضاء کمیته ماده 6 تعیین
7.    با کارشناس آموزش مداوم ارومیه هماهنگی های لازم به عمل آمد تا همکارانی که نیاز به دریافت گواهی دارند با تغییر مرکز میزبان از خوی به ارومیه گواهی خود را دریافت کنند.
8.    همکارانی که به دلیل کسر امتیاز، نیاز به مطرح شدن پرونده شان در کمیته ماده 6 دارند، فعلا تا زمان دریافت پاسخ از طرف وزارت به کارشناس آموزش مداوم ارومیه معرفی می شوند.
9.    یک نفر از همکاران (سرکار خانم دیباج)، به عنوان کارشناس آموزش مداوم معرفی شد و امکانات و اطلاعات لازم برای ایشان جهت انجام امور دفتر آموزش مداوم ارائه شد.
10.    چند عنوان وبینار که مورد تقاضای همکاران می باشد (احیای نوزادان مبتلا به کرونا و مراقبت از بیماران مبتلا به دیابت در سایه کووید 19) بررسی شده و در مرحله برنامه ریزی می باشند.
11.    مدارک همکارانی که در سامانه آموزش مداوم خوی ثبت نام می کنند، بصورت روتین بررسی و پسخوراند لازم به آنان ارائه می شود.
12.    از زمان شروع به کار، تمام امورات مربوط به تعیین امتیاز همکاران، دریافت گواهی، کمیته ماده 6 ، راهنمایی های لازم جهت دریافت گواهی و ... بعمل آمده است.
13.    مکاتبه و هماهنگی با دو نفر از اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز جهت اخذ همکاری کلان منطقه و مشارکت در اجرای 2 برنامه آموزش مداوم با عناوین دوره های 5 مرحله ای طب کار و مشاوره ژنتیک
تاریخ به روز رسانی:
1400/06/02
تعداد بازدید:
626
Powered by DorsaPortal